0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Радіокеровані машини

Багато хлопчаків люблять грати в машинки, катати їх по підлозі і уявляти себе водієм транспортного засобу. Можливість керувати іграшкою здалеку приводить дітей у захват. Тому радіокеровані машини - бажаний подарунок, здатний принести масу позитивних вражень. Вони зможуть розважити вашу дитину на тривалий час та розвинути:

  • Логічне мислення;
  • Нестандартне мислення;
  • Концентрація уваги;
  • Самонавчання;
  • Орієнтації у просторі та швидкої реакції на непередбачені ситуації.

Принцип роботи.

Радіокеровані іграшки складаються з кількох важливих складових. Передавач, розташований на пульті управління, задає швидкість, напрямок та інші параметри. Команди іграшці передаються радіохвильою. Їх також утворює передавач після натискання кнопки або переміщення джойстика. Сигнал досягає машини і надходить у приймач.

Подальші вказівки від приймача по сервоприводам передається двигуну машини. Після цього виконується бажана команда: рух уперед, розворот чи зупинка.

Різновиди

Число різновидів машинок на радіокеруванні величезне. Їх можна розділити за широким числом критеріїв. Наприклад, за масштабом, який можна порівняти з оригінальною моделлю, їх ділять на мініатюрні, середні та великі. Найдрібнішим вважається масштаб 1:32, але найпоширеніші моделі мають розмір 1:16 та 1:18.

Іграшка вибирається залежно від її основного призначення. Якщо малюк хоче відчути себе каскадером і виконувати складні трюки, йому підійде дитяча машинка перевертня на радіокеруванні. Завдяки унікальній конструкції, їй не страшні жодні зіткнення, адже вона спокійно їздить у перевернутому вигляді та крутиться на 360 градусів. Любителям екстремальних перегонів теж знайдеться відповідний варіант у вигляді точної копії справжнього автомобіля. Мініатюрна модель Ferrari або Lamborghini зацікавлять юного автолюбителя і, можливо, дадуть мотивацію збирати цілу колекцію.

Дітям, яким подобається вивчати нове, пропонуються машинки у вигляді громадського транспорту чи служб порятунку. Так, дитина познайомиться із цікавими професіями та зробить перший крок до майбутньої кар'єри.

Якщо дитина захоплюється фантастикою, їй можна запропонувати модель-трансформер, здатну перетворюватися на бойового робота. Така незвичайна іграшка дозволить придумати нестандартні ситуації та зробити гру більш цікавою та захоплюючою.

Іграшки можна розділити і на вигляд пульта управління. В одних моделей він представлений у вигляді керма з набором кнопок, в інших – у формі джойстика, який потрібно рухати у різні боки, щоб машинка рухалася. Їх розходження складаються лише у способі управління, набір функцій вони практично ідентичний.

Для максимальної схожості зі справжніми автомобілями, іграшки можуть бути забезпечені світловими та звуковими ефектами. У деяких моделей передбачені фари і двері, що рухаються. Машинки, призначені для акробатичних трюків, мають рухомі колеса.

Матеріали

Звичайна машина на р/к акумуляторі виготовлена ​​зі спеціального пластику з протиударними властивостями. Такі моделі абсолютно безпечні для здоров'я дітей, легкі та доступні за ціною. Машинки, розраховані на старший вік, можуть бути повністю або частково виготовлені з металу, щоб знизити ризики пошкоджень.

Фарба у іграшки яскрава та стійка для захисту від механічних та атмосферних впливів. У деяких машин двигун надійно захищений від попадання пилу і вологи.

Купити джип на радіокеруванні разом із іншими машинками можна у нашому інтернет-магазині. Маємо у своєму розпорядженні широкий асортимент перевірених товарів. Доставка здійснюється у всі регіони України будь-яким зручним способом. Подаруйте вашій дитині позитивні емоції разом із яскравою та цікавою іграшкою.

Вгору