0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Машинки на батарейках

Одна з улюблених дитячих розваг – машинки. Навіть маючи лише одну, дитина може нафантазувати для неї цілий світ. Ці динамічні іграшки розвивають уяву, дрібну моторику та координацію малюка. Серед асортименту машин найбільш привабливими для дітей є моделі на батарейках.

Особливості машинок

За типом рушійного механізму всі дитячі машинки на батарейках можна розділити на дві великі групи: приводяться в рух енергією акумулятора, або інерційним механізмом.

  • Іграшки, які рухаються за допомогою батарейки, мають кілька кнопок на корпусі. Вони відповідають за напрямок руху (вперед чи назад), а також включення спецефектів. Модель може мати звукові та/або світлові спецефекти, що також живляться від батарейки. З вбудованого динаміка може долинати весела музика, звук мотора, що працює або автомобільного гудка. Можуть світитися фари чи лампочки у салоні. Такі машини не варто плутати з радіокерованими, що мають складнішу конструкцію, місткий акумулятор і пульт управління.
  • Іграшкові машинки на батарейках з інерційним механізмом рухаються за допомогою встановленого всередині маховика. Дитина, натискаючи на машинку, робить рух назад і відпускає. Енергія, що накопичилася в маховику, розганяє машинку, і вона спрямовується вперед з високою швидкістю. Попри всю простоту, цей механізм довговічний. Батарейки у таких моделях використовуються виключно для живлення звукових динаміків та світлових елементів.

Різновиди

Іграшкові моделі копіюють усі існуючі види автомобільного транспорту:

  • Пасажирські. Асортимент пасажирських легкових автомобілів представлений яскравими концептуальними спорткарами, суворими позашляховиками та лаконічними універсалами. Іграшкова спортивна машина на батарейках дасть дитині можливість уявити себе переможцем великих автомобільних перегонів. На джипі він зможе подолати будь-які перешкоди. А дітям, які бажають спробувати себе у ролі водія громадського транспорту, можна запропонувати трамвай чи дитячий автобус на батарейках.
  • Вантажні. Можна вибрати машину будь-яких габаритів і для всіх типів вантажів: газелі, самоскиди та КАМАЗи, фури тощо. Деякі з них можна обладнати додатковим причепом або кількома.
  • Спеціальні. Іграшкові копії спецтехніки дозволять дітям спробувати себе у ролі водія пожежної машини, швидкої допомоги, самоскида, бетономішалки, підіймального крана, екскаватора чи трактора.
  • Поціновувачам незвичайних іграшок можуть сподобатися машини-конструктори. Підростаючи, хлопчики виявляють великий інтерес до вивчення будови іграшок та конструювання. Машина-конструктор продається у розібраному вигляді. Дитина може збирати та розбирати її необмежену кількість разів. Для допомоги у збиранні до деяких іграшок покладаються пластикова викрутка та гайковий ключ. Такі моделі містять дрібні деталі та не рекомендовані дітям до 3-х років.
  • Машини перевертні завдяки своїй конструкції здатний обертатися навколо своєї осі й перевертатися. Трюкові машини підійдуть для активних хлопців, які віддають перевагу рухливим іграм.

Ціна на ці види іграшок трохи вища.

Безпека іграшок для дітей

Машинки виконані з гіпоалергенного пластику. Матеріал має легку вагу, а значить ризик отримання серйозних травм при експлуатації іграшки відсутній. Відсік для батарейок захищений від випадкового відкриття. На упакуванні іграшки вказано рекомендований мінімальний вік дитини.

Дитячі машинки на батарейках купити можна у нашому інтернет-магазині.

Вгору