0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Скейтборд - це найкращий спосіб розвинути у дитини спритність, хорошу координацію та реакцію. Кататися на скейті можуть і зовсім діти, старші діти, і підлітки. Головне правильно підібрати потрібну модель.

Крім звичних дощок, існують альтернативні моделі: подовжені лонгборди та мініатюрні пенні. Кожна модель відрізняється формою, матеріалами, типом підвісок та середньою швидкістю руху.

Моделі дитячих дощок зручної форми, з посиленими деками, яскравим сучасним оформленням, колесами, що світяться від відомих вітчизняних та закордонних виробників. Все це ви знайдете у нашому інтернет-магазині.

Асортимент дитячих скейтів

Дітей приваблює стильний, сучасний дизайн, яскраві принти та додаткові функції, наприклад коліс, що світяться. Також існує кілька різновидів скейтбордів для дітей, кожен з яких має свої особливості. Оцініть можливості різних моделей, щоб вибрати найбільш відповідну. У нас представлені різні моделі:

  • класичні дитячі скейти звичної форми з ручкою та яскравим, оригінальним дизайном;
  • лонгборди – моделі скейтів з подовженою колісною базою та дошкою, широкими та м'якими колесами та реверсивною підвіскою, що забезпечує хорошу маневровість під час їзди;
  • пенні борди – альтернативні зменшені моделі скейтів із високоміцного пластику оригінальної форми, що ідеально підходять для швидкої їзди в умовах міста.

Усі різновиди скейтів представлені у різних кольорах, оформлені малюнками та написами. Скейт-лонгборд для дітей допомагає розвинути базові навички катання, а пенні борди вибирають ті, кому важлива швидкість руху.

Також ви можете придбати окремо комплект коліс для пенніборда із міцного поліуретану у різних кольорах. Колеса починають світитися під час руху скейту, що точно зможе оцінити дитина та її друзі.

Особливості

Дошки для дітей відрізняються компактністю, легкістю та якістю конструкційних елементів. Вони можуть бути повністю пластиковими чи з декою з дерева. Розмір дошки для катання не має обмежень за віком. Той же лонгборд 22" однаково добрий для дорослих та дітей з трьох років.

Пенніборд з ручкою не тільки гарний, але й зручний, тому що його легко переносити. Рифлена поверхня дошки – обов'язкова умова зручного та безпечного катання. Бортики допомагають зробити рух більш керованим, а трюки більш точними.

Сам скейт – це дошка, колеса та підшипники, до яких пред'являється низка вимог:

  • поліуретан, з якого виготовляють колеса для скейтів – це ідеальний матеріал. Він не шумить під час руху, довго не зношується навіть при активній експлуатації, може бути різних кольорів, що особливо подобається дітям;
  • дека може бути як пластиковою, так і комбінованою, що складається з кількох склеєних шарів деревини із зовнішнім захисним покриттям. І в тому, і в іншому випадку, її поверхня залишається шорсткою, що забезпечує максимальне зчеплення із взуттям під час руху. Дека також може мати різний дизайн, бути одноколірною або з малюнком та написами;
  • підшипники ABEC відомі своєю зносостійкістю та працюють безвідмовно на всьому терміні використання дошки.

Дитячі скейти, переважно, не трюкові, а призначені для їзди, м'якшого гальмування та плавних поворотів. Вони допомагають дитині навчитися координувати свої рухи під час використання, щоб надалі освоїти складніші маневри. Якщо скейтборд обраний правильно, їзда на ньому приноситиме задоволення, а не розбиті коліна.

Детальний опис моделей лонгбордів та інших моделей дощок для катання допоможе правильно підібрати модель за віком, вагою, рівнем підготовки дитини, а яскраве оформлення точно не залишить байдужим юного скейтера.

Вгору