0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Самокат - це ідеальний транспорт для пересування вулицями міста і просто для активного відпочинку. Головні його переваги – це компактність, мобільність та простота управління.

Освоїти їзду на самокаті можуть навіть маленькі діти з трьох років. Для дорослих самокат - це чудовий варіант для поїздок і виконання хитромудрих трюків.

Дитячі самокати займають мало місця, їх легко доглядати, їх можна взяти з собою на прогулянку або в подорож Вони здатні тішити вас і вашу дитину довгий час.

Різновиди

У нашому інтернет-магазині можна купити якісні самокати від найкращих виробників. Це:

  • триколісні самокати для зовсім малюків. Вони більш безпечні та стійкі під час руху;
  • двоколісні самокати. Вони можуть бути оснащені підніжкою та мають різний тип гальма. Дитячий двоколісний самокат з ножним гальмом підходить маленьким дітям, а двоколісний з підніжкою та ручним гальмом – старшим і підліткам;
  • трюкові самокати, легкі, маневрені та стильні. Їхня форма спеціально створена для освоєння простих і складних трюків;
  • електричні самокати, розраховані на найменших водіїв. Вони мають обмеження швидкості та три колеса, що роблять самокат більш стійким та безпечним.

Також у нас ви можете придбати аксесуари для самокатів: затискачі, піги, платформи та колеса.

Особливості самокатів

Вибір залежатиме від віку дитини та мети покупки. Освоюють самокати навіть найменші діти. Якщо потрібен варіант саме на меньший вік, чудовим рішенням буде дитячий самокат трансформер, який легко перетворюється на біговел чи велосипед.

Також існують моделі з батьківською ручкою, щоб рух дитини можна було контролювати за потреби.

Самокат дитячий 3-х колісний складаний гарний під час поїздок або тривалих прогулянок. Його легко перевозити у багажнику, громадському транспорті чи просто нести у руках.

Загалом же, бажано оцінити кілька основних конструктивних особливостей моделі:

  • колеса. Краще якщо вони зроблені з поліуретану, який пом'якшує нерівності дорожнього покриття і робить катання більш комфортним;
  • гальмо. Робочий гальмівний механізм відповідає за безпеку під час катання. Гальмо повинне працювати плавно, без збоїв;
  • платформа. Розмір платформи самокату залежить від моделі. Для маленьких дітей платформи самокату будуть ширшими, з додатковим рифленням на верхній стороні. Швидкісні та трюкові моделі мають вузьку стійку платформу;
  • рама. Металева рама служить довше, але і сам самокат при цьому більше важить, пластикова рама легша, але менш міцна;
  • кермо. Наявність грипсів – накладок проти ковзання – це плюс. Також перевагою буде функція регулювання керма, що дозволяє підлаштувати самокат точно до зросту дитини;
  • додаткові можливості. Добре, якщо двоколісний самокат має підніжку, під час зупинок вона дозволяє залишати транспорт у вертикальному положенні. Сигнальний дзвінок на самокатах для дітей допомагає сповіщати перехожих, що на дорозі маленький водій.

Звичайно, не варто забувати про зовнішній вигляд. Самокати для дітей часто оснащують колесами або фарами, що світяться, багажником або дзвінком іграшками та іншими милими атрибутами. Дизайн транспорту для старших дітей і підлітків вже більш лаконічний і стильний, прикрашається малюнками зазвичай тільки підніжка. І в тому, і в іншому випадку можна вибрати самокат у різному кольорі, для дівчаток, хлопчиків або універсальну модель нейтрального забарвлення.

Вгору