0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Іграшкова дитяча зброя

Величезний асортимент товарів для малюків може заплутати будь-кого. Який подарунок може бути кращим для хлопчиків різного віку, ніж іграшкова дитяча зброя? Це цікаво всім, нею можна грати з іншими дітьми чи з дорослими. Як це не дивно звучить – дитяча зброя розвиває моторику, логіку.

У цій категорії іграшок вибір величезний. Тому слід враховувати вік дитини, її інтереси та потреби.

Різновиди

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір іграшкової зброї:

1. Іграшкові пістолети та автомати. Серед іграшок цього типу є ті, які максимально реалістичні та копіюють моделі справжньої зброї. Деякі з них оснащені пластиковими кулями. Для молодшого віку призначені яскраві бластери (відмінно підійдуть шанувальникам космічних баталій!), які стріляють м'якими поролоновими снарядами (купити їх можна окремо) – батьки можуть не турбуватися про безпеку свого чада. Для старших хлопців - розбірні автомати: вони розвивають пам'ять, координацію рухів, формують пізнавальний інтерес. Найцікавіша для дітей оснащена лазерним прицілом зброя. Деякі моделі не передбачають використання куль, але при натисканні на курок імітують звук стрільби. Для "війнушки" чудово підійдуть автомати з Майнкрафт, що працюють на батарейках. Загалом, можна виділити такі підвиди з оснащеності:

  • з кулями (м'якими чи твердими);
  • зі звуком;
  • зі світлозвуковим ефектом.

На вигляд:

  • реалістичні;
  • з яскравим дизайном (ідеальні для сюжетних ігор: супергерої, зоряні війни тощо).

2. Метальна зброя. До цієї категорії належать луки, стріли, арбалети для стрільби. Стріли безпечні для дітей, вони на присосках, дальність пострілу різна. І безперечно, приємний бонус – деякі арбалети оснащені лазерним прицілом для більшої влучності (працює на батарейках). Можна придбати лук з мішенню в комплекті або купити її окремо.

3. Водяна зброя. Дитячі водяні пістолети та рушниці – відмінна розвага для спекотного літа. Крім того, деяким батькам такі іграшки допомагають у процесі купання: відволікають дитину, привчають не боятися води. При виборі слід враховувати обсяг резервуару, потужність струменя. Механізм водяних пістолетів – помповий. Іграшки легкі, їх можна взяти із собою на дачу або на пляж, у них яскраві кольори.

Класифікація:

  • із резервуаром для води;
  • з водяними кулями;
  • працюючі за типом насоса (накопичувач для води барвистий, яскравий, у вигляді машинки, робота або з яскравим малюнком).

4. Лазерні пістолети. Іграшки для лазерного бою зараз дуже актуальні. Вони можуть зацікавити навіть найдосвідченішу в сучасних гаджетах дитину. Продаються такі пістолети одразу в комплектах по 2 штуки з нагрудниками. При попаданні іграшка видає характерний звуковий сигнал та вібрує. Можна вибрати режим стрільби: автомат, дробовик, кулемет тощо (одиночний постріл або черга). Перезаряджається натисканням на магазин. Дальність постілу у всіх моделей різна (до 10 метрів).

Види:

  • з нагрудниками у комплекті;
  • з «живою мішенню» (бій із жуком, який при попаданні перевертається на спину).

Вся іграшкова зброя виготовлена ​​з високоякісного пластику, має яскравий і стильний дизайн. Вони сподобаються як хлопчикам, так і дівчаткам. Ідеальні для проведення дитячих заходів (як розваги).

Широкий вибір дозволить знайти те, що задовольнить вимогам батьків та малюків із найвибагливішим смаком!

Вгору