0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Музичні столики і каталки

Іноді дітям хочеться подарувати подарунок, здатний принести їм задоволення і користь. Відмінним варіантом стануть музичні столики та каталки. У них є безліч оригінальних і цікавих функцій, здатних захопити дитину та розвивати її мислення:

  • Звукова панель;
  • Музичні кнопки;
  • Лабіринти;
  • Годинник;
  • Дошка для малювання;
  • Алфавіт;
  • Сортер.

Різновиди

Ігровий музичний центр може бути виконаний у різних формах, призначених для певного віку. Для малюків, які ще не навчилися ходити, підійдуть музичні столики. Зовні іграшка схожа на робоче місце батьків, що пробуджує цікавість і бажання якнайшвидше пограти з новою річчю. На них розташовані незвичайні кнопки та клавіші, що видають різні звуки. Дитина запам'ятовує, як кажуть тварини, вчить ноти та запам'ятовує мелодії. Таким чином, він розширює кругозір та розвиває музичний слух.

Старшим дітям підійде інший ігровий центр - ходунки зі звуком і світлом. Вони не тільки допомагають їм дізнатися більше про навколишній світ, а й швидше навчать ходити, служачи опорою. За кількістю ігрових модулів ходунки нічим не поступаються столикам. Коли дитині набридне ходити кругами по кімнаті, вона може зупинитися та відпочити. Численні рухливі деталі покращують велику та дрібну моторику малюка і надовго його захоплюють.

Складова ігрових столиків та каталок

Дані моделі часто оснащені світловим та звуковим супроводом. Воно пробуджує інтерес малюка, але не настільки гучне та яскраве, щоб його налякати. Музичні центри знають кілька дитячих пісень та мелодій, а також видають звуки, з якими можна зіткнутися і в реальному житті.

На деякі столики додаються брязкальця та пищалки. Іграшки можуть виглядати як барабанні установки або мініатюрні музичні інструменти, як бубни та піаніно. Такі моделі зможуть захопити дитину заняттями музикою та сформувати почуття ритму. Для творчих дітей деякі іграшки передбачають магнітні дошки. Вони дозволяють освоїти базові навички малювання та швидко стирати закінчені роботи.

Додатково до музичних центрів додають дитячі головоломки для розумового розвитку дитини. Відмінним прикладом є сортер. Він є конструкцією з отворами різних форм, в які вставляються різні фігурки. Під час гри малюки вчаться сортувати предмети, вивчають їх назви, кольори та призначення.

Для якого віку підійдуть столики та каталки?

Для малюків, які впевнено сидять та стоять підійде будь-який ігровий центр. Оптимальним віком вважається 1 рік, проте існують відповідні моделі і для молодших діток. Деякі інтерактивні столики розраховані для дітей від трьох місяців. Дитяча каталка зі звуком і світлом купується, якщо діти вже досягли шестимісячного віку і намагаються стати на ноги.

Іграшки практично повністю виконані з пластику. Завдяки сучасним технологіям виробництва, вони повністю безпечні для здоров'я дітей. Надійні моделі не мають гострих кутів, сколів та тріщин, щоб діти не зазнавали травм. Тому перш ніж купувати іграшку, важливо переконатися у відсутності небезпечних деталей.

У нашому інтернет-магазині можна купити музичні столики та каталки гарної якості, що не несуть ризику вашій дитині. Ви можете придбати довговічну та веселу іграшку, здатну урізноманітнити будні малюка. З нею він точно не занудьгує і обов'язково захоче повернутися до неї наступного разу, а не залишить припадати пилом в кімнаті. Порадуйте дітей, подарувавши їм практичний та розвиваючий музичний центр.

Вгору