0
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр

Дитячі двоколісні велосипеди

Яскраві, надійні, швидкі велосипеди залишаються одним із найбажаніших подарунків для дитини. Правильно підібраний велосипед стане чудовим другом дитини на довгий термін.

На батьків лягає особлива відповідальність - правильний вибір транспорту. І тут важливий оптимальний баланс між стильним оформленням та надійністю конструкції. Якщо покупка вдала, вона принесе чимало приємних хвилин дитині.

Яскраві та оригінальні дитячі двоколісні велосипеди на різний вік від найкращих виробників ви можете купити у нашому інтернет-магазині.

Асортимент двоколісних велосипедів для дітей

Транспорт підбирається, виходячи із віку та зросту дитини. Це, своєю чергою, впливатиме на діаметр коліс велосипеда. Добре, якщо сидіння і рівень керма можуть регулюватися по висоті, їх можна підлаштувати точно під вимоги дитини.

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір дитячих велосипедів:

  • двоколісні велосипеди 12” для дітей від півтора до трьох років з двома додатковими колесами, захисним кожухом на ланцюгу. Модель розрахована на найменших діток, оснащена дзвінком та рамою;
  • велосипеди з діаметром колеса 14'' для старших дітей. Вони також оснащені двома додатковими знімними колесами, захисним кожухом, а також мають два типи гальма, передній та задній;
  • дитячі велосипеди 16'' із зручною заниженою геометрією рами та тренувальними колесами, які легко знімаються. Ці велосипеди розраховані на дітей віком від п'яти років, представлені в різних кольорах для хлопчиків, дівчаток, а також універсального кольору;
  • велосипеди 20'' дитячі розраховані для школярів. Вони оснащені ручним гальмом, багажником та дзвінком для зручної та безпечної їзди дитини.

Всі ці моделі представлені в різних кольорах з додатковим дизайном. Є також магнієві велосипеди, відмінна риса яких рама з магнієвого сплаву, яка набагато легша за звичайну, і забезпечує чудову стійкість під час їзди. Батьків цікавлять такі велосипеди саме своєю легкістю, яка робить комфортною подорож навіть для маленької дитини.

Основні технічні характеристики велосипедів

Важливо звернути увагу на технічні характеристики представлених моделей.

  • Сталеві, алюмінієві або магнієві рами – найкращий і найбільш надійний варіант, який служить набагато довше за конструкції з пластику.
  • Висота, що регулюється, необхідна для того, щоб велосипед підходив дитині точно по зросту. На виріст такий транспорт купувати недоцільно.
  • Наявність додаткових коліс допомагає дитині потренуватися перед самостійною поїздкою. Надалі вони легко від'єднуються.
  • Ширина коліс залежить від того, де саме кататиметься дитина. Для поганих доріг підходять широкі колеса, що дають кращу амортизацію, для поїздок асфальтом краще взяти вузькі колеса, які дають більше розгін.
  • Наявність захисного кожуха поверх ланцюга велосипеда є додатковим захистом під час поїздки. Сучасні моделі усі оснащені цією простою деталлю.

Сучасні дитячі велосипеди максимально схожі на моделі для дорослих. Вони зручні, функціональні та оснащені всіма необхідними додатковими пристроями, що допомагають у поїздці.

У нашому магазині ви можете підібрати велосипед дитині за кольором та дизайном, за віком, зростом та додатковим функціоналом. Варіанти для хлопчиків та дівчаток, унісекс моделі, спортивні та прогулянкові велосипеди представлені у широкому асортименті.

Вгору