0
Каталог
Укр

Пупси

Наш інтернет-магазин пропонує різноманітний вибір іграшок, серед яких можна знайти безліч різновидів милих пупсів. Завдяки тому, що вони виглядають справжніми, дівчатка дуже люблять з ними грати. Усі пупси виготовлені із якісних матеріалів.

Особливості пупсів

Основними особливостями цього виду іграшок є:

 1. Розмір. Як правило, пупси такого ж розміру, що і справжні новонароджені діти, тому маленьким дівчаткам так подобається грати з ними в гру «Доньки-матері». У процесі гри діти вчаться доглядати й піклуватися про когось: одягати, купати, годувати тощо.
 2. Детальне промальовування личка. Завдяки такій промальовці іграшка викликає найтепліші почуття у дитини, притягує погляд і викликає усмішку на обличчі.
 3. Рухливість ручок та ніжок, що дозволяє надавати пупсу різні положення.
 4. Інтерактивність. Багато моделей розмовляють, вимовляючи різні фрази (наприклад: «мама», «тато», «погодуй мене, мамо», «розкажи казку», «проспівай пісеньку» та ін.) або створюють різні дитячі звуки (наприклад: сміються, гукають, плачуть, кашляють, чхають, крекчуть, вередують, гикають та ін.).
 5. Можливість купати, годувати, напувати і т.д.

Різновиди

У нас можна купити безліч різновидів пупсів та наборів з ними, які ідеально підходять для сюжетно-рольових ігор:

 1. Пупси в милому одязі різних кольорів, який можна знімати, переодягати. Ці ляльки за розміром схожі з розмірами новонародженого малюка - так і хочеться взяти їх на ручки і покачати.
 2. Лялька-пупс із свійською твариною. Такі набори містять якогось домашнього вихованця (собачка, кішечка тощо) та супутні аксесуари до них (миски, гребінці, клітки, повідки, лежак). З цим набором дитина приміряє на себе різні ролі і вчиться піклуватися не тільки про маленького пупса, а й про домашнього вихованця.
 3. У набори «Пупс з аксесуарами» можуть входити найрізноманітніші предмети: гребінці, прикраси, додатковий одяг, пляшечки, миски з ложечками, стіл та стільчик, горщик та багато іншого. Все це допомагає розвивати фантазію та уяву дитини. Є також набори з аксесуарами, де пупси певної професії: лікар, перукар та ін.
 4. Пупс Cry Babies – у цій серії ляльки трохи меншого розміру, ніж звичайні пупси, але такі ж милі та привабливі. Їх також можна годувати, переодягати та ін.
 5. Пупс музичний – іграшка, що полюбилася багатьом дітям, за можливість не тільки послухати цікаві та веселі пісеньки, але також і поговорити з нею під час гри.
 6. Пупс з коляскою – іграшка, яку можна брати навіть на прогулянку вулицею. Дівчаткам подобається грати роль мами і котити перед собою коляску зі своїм власним «малюком», ніби вона доросла.
 7. Окремий різновид становить пупс функціональний, якого можна годувати та напувати спеціальними кашами, які йдуть в наборі; садити на горщик, купати та багато іншого.

Матеріали

Пупси виготовлені з високоякісного пластику, що не має запаху і не виділяє шкідливі речовини. Він не вбирає бруд та добре миється.

Аксесуари виготовлені з кольорової пластмаси, яка також пройшла всі випробування на безпеку.

Одяг для пупса пошитий з хороших натуральних матеріалів яскравих кольорів, які не линяють після прання. Вони приємні на дотик, тому дитина із задоволенням переодягатиме свою іграшку.

Гарних, милих та якісних ляльок-пупсів у найрізноманітнішій комплектації придбати можна у нас в інтернет-магазині. Для кожної дитини тут є ідеальний варіант іграшки.

Вгору